Březnový kemp přinesl mnoho zábavy

Futsalový klub FK ERA-PACK Chrudim i v roce 2018 pokračuje s pořádáním akce FUTSAL CAMP, která napsala o jarních prázdninách první dějství. Březnový turnus přilákal do chrudimské sportovní haly tři desítky zájemců, kteří během týdne absolvovali mnoho zajímavého. A s děním na kempu byli velmi spokojeni.

V pondělí 12.3. v brzkých ranních hodinách se začala chrudimská hala zaplňovat natěšenými dětmi, které vyhlížely týden plný zážitků. Hned v úvodní den kempu si je do parády vzali trenéři, kteří ve dvou tréninkových jednotkách dali mladým talentům pořádně do těla. Pečlivě se dvěma věkovým kategoriím věnovali Michal a Roman Marešovi či Brazilec Max.

Plánovaný program kempu musel být kvůli nepříznivému a nevyzpytatelnému jarnímu počasí upraven. Ani déšť ale dětem náladu nezkazil. V případě potřeby jimi byla dostatečně využita i malá tělocvična chrudimské sportovní haly, program jim byl naordinován také v zrcadlovém sále. A když se počasí přece jen trochu umoudřilo – jejich cesta mířila ven.

V rámci procházek a venkovních aktivit si účastníci během týdne vyzkoušeli venkovní posilovnu u Letního stadionu v Chrudimi či navštívili Klášterní zahrady. V rámci programu kempu měli možnost navštívit také čerstvě otevřenou výstavu Regionálního muzea v Chrudimi „Svět kostiček“, během které došlo i na jejich stavební kreace. Věřte nám, bavili se všichni, nezávisle na věku či pohlaví.

Jak tomu tradičně bývá, celý kemp byl zakončen pátečním turnajem, do kterého se poprvé zapojili i sami organizátoři. Kromě závěrečného přání k narozeninám jediné účastnice jarního kempu Elišky Melounové došlo na předání cen a vyhlášení turnaje. Večer navíc děti doprovodily hráče při nástupu na první čtvrtfinálové utkání VARTA futsal ligy proti Helasu Brno. Březnový kemp byl úspěšně zakončen a všichni se již těší, že se potkají znovu v létě!