Brány FUTSAL CAMPU 2018 se definitivně zavřely

Konec. V úterý 30.10.2018 v odpoledních hodinách opustil sportovní halu poslední účastník podzimního futsalového kempu a tím i celou letošní akci zakončil. Akci, která se znovu skvěle vydařila a opět po roce překonala dosavadní rekordy. 

Podzimní kemp přinesl účastníkům „pouze“ dva dny, během prázdnin ale stihli dostat do žil pořádnou dávku futsalové energie. Jejich program byl opravdu pestrý. V pondělí na ně hned ráno čekala tréninková jednotka s Maxem a Jakubem Žďánským, paralelní skupinka se vzdělávala v rámci zdravovědy, kde se dozvěděla velmi potřebné informace a prakticky si vyzkoušela činnosti, kterými může jednou zachránit lidský život. Rozptýlení a zdravé soupeření přinesl odpolední turnaj doplněný i o pořádnou procházku napříč chrudimskými ulicemi.

V úterý došlo na další dřinu. Dopoledne i odpoledne si děti zatrénovaly, došlo i na společenské hry a venkovní radovánky. Více již prostor nedovolil. Podzimní turnus, ale zároveň i celá akce FUTSAL CAMP 2018 je u konce.

Pokud by vám futsal chyběl, můžete každý týden navštěvovat pravidelné tréninky dětí v chrudimské sportovní hale. A co myslíte, uvidíme se i v příštím roce?