A je hotovo! Třetí parta má kemp za sebou

Měsíc srpen byl v chrudimské sportovní hale zasvěcen futsalu, ve třech termínech se po palubovce prohnala více než stovka účastníků. Na závěr kempu si poslední parta užila závěrečný turnájek a následné předání diplomů a zajímavých cen.

Čtyři dny tréninků a zajímavých doprovodných činností nebylo na začátku pátečního rána vůbec znát, děti byly plné elánu jako vždy. A proto nebylo nač čekat, hned po příchodu je čekala poslední tréninková jednotka na kempu. Trenéři dali mladým účastníkům pořádně do těla a to páteční program ještě zdaleka nekončil. Následovala procházka a oběd v podobě řízku s bramborami. A vše bylo připraveno na závěrečný turnaj!

Děti byly rozděleny do čtyř mužstev a během celého odpoledne spolu svedly řadu zajímavých bitev. Na závěr kempu přišlo slavnostní vyhlášení turnaje a předání pamětních diplomů a zajímavých cen. Následně se již všichni účastníci rozprchli do svých domovů a my jsme mohli definitivně prohlásit letní turnusy Futsal Campu 2017 za ukončené. Uvidíme se znovu na podzim!