Již za měsíc se bude na palubovce chrudimské sportovní haly prohánět nadějné mládí, které si ve třech turnusech vyzkouší, jak to chodí ve futsalovém prostředí. První zkušenost s futsalovými tréninky rozhodně nečeká Lukáše Nejedlého, který kromě kempů ukazuje své dovednosti i na běžných tréninkách. I na něm je znát, že se na pestrý srpnový program těší.

Lukáš Nejedlý patří k dalším stálicím tradičních futsalových kempů pořádaných chrudimským klubem. Nyní se na kemp přihlásil již počtvrté a nadšení rozhodně neskrývá: „Těším se úplně na všechno,“ začal rozhovor osmiletý hráč.

Lukáš bude na tréninkách hrdě nosit komplet FK ERA-PACKu Chrudim se jmenovkou Luky na zádech. Na tréninkách bude veden zkušenými trenéry a současnými hráči třináctinásobného mistra z Chrudimi, což sám hráč umí ocenit. „Je to super, trenéři jsou nejlepší,“ pochvaluje si. A co ho vlastně na tréninkách baví ze všeho nejvíc? „Závěrečný turnaj, kdy si zahrajeme proti ostatním týmům,“ popisuje. Nejen daná aktivita, ale mnoho dalšího je pro něj a ostatní účastníky připraveno nyní v srpnu, kde se s Lukášem budeme moci znovu všichni potkat!

Pochopitelně nejvíce zábavy zažije na futsalových tréninkách, kterého ho, dle jeho slov, opravdu baví, chrudimský futsalový kemp ale není pouze o sportu, nýbrž se snaží rozvíjet všestrannost svých účastníků. V minulosti si účastníci vyzkoušeli stále populárnější fotbalgolf v Litomyšli, opekli si špekáčky na Rozhledně Bára, prohlédli si Regionální muzeum v Chrudimi a dozvěděli se nové věci od složek Integrovaného záchranného systému. A letos v srpnu se jede dál!